נעים להכיר

היי, אני דורין.
מאז שאני זוכרת את עצמי, אני חיה ונושמת אופנה והיא חלק חשוב ובלתי נפרד מחיי. כל חיי רציתי לממש את התשוקה האמיתית שלי לאופנה. כילדה קטנה, התעקשתי לבחור בעצמי את הבגדים שאלבש לגן. הייתי מתאימה צבעים ונעליים וכבר אז היו מכנים אותי "גברת תיק" כי תמיד הסתובבתי עם תיק קטן תואם.

את "דורין טביב בע"מ" פתחתי עצמאית בשנת 2019, בזמן שעבדתי בבית השקעות מוכר. למרות שאהבתי את שוק ההון, את מגמות האופנה האחרונות אהבתי יותר והרגשתי שזה הזמן שלי לממש את האהבה הגדולה שלי לאופנה ולצאת אל העולם הגדול, העצמאי.
מרגע הקמת החברה, ניצלתי כל טיסה וחופשה על-מנת לפגוש ולהכיר את האנשים שעומדים מאחורי מותגי העל, ביקרתי בתערוכות אופנה ברחבי העולם, התייעצתי עם אנשי מקצוע, חברות ומשפחה, בדקתי מקרוב את האיכויות של כל מוצר ומוצר, קראתי מאמרים ומחקרים וערכתי השוואות וסקרי דעת קהל בין מגוון נשים, גברים ואף ילדים, עם הזמן צברתי ידע נרחב בתחום.

כך התחיל המסע האישי שלי, ואיזה כיף שבחרת להיות חלק ממנו!

המטרה שלי היא לתת לך מענה למגוון רחב של צרכים אופנתיים. לשלב באופן יצירתי בין פריטי המותגים השונים תוך חשיבה מתמדת על הדינאמיות בעולם האופנה.
אני רוצה לספק לך את מגוון האפשרויות לביגוד טרנדי ועכשווי לילדים ולנוער, שתרגישו בנוח לקנות בגדים באיכות מעולה אך במחירים נוחים, שיתנו הרגשה טובה ומחזקת לאורך היום, לכל גיל שתבחרו. בדיוק כמו שאני בוחרת וקונה עבור הבת שלי, אגם.

שילוב ובחירת המוצרים נעשית מתוך הכרה ואהבה למגמות הבולטות בזירת האופנה העכשווית. בחירת המותגים נעשית בהקפדה יתרה אחרי שבדקתי את הטרנדים הגדולים בניו יורק, מילאנו, פריז ולונדון.
חשוב לי להביא לך מותגים אהובים בתערובת אקלקטית ומתפתחת המבטיחה סגנון ייחודי.
המוצרים שתמצאו באתר עשויים מחומרים איכותיים בלבד ועברו בדיקות ואישורים כנדרש על ידי מכון התקנים הישראלי, זאת על מנת להבטיח איכות קפדנית, ללא פשרות.

 

  • New color combinations
  • High-quality materials
  • Wide selection of lenses
  • Convenient carrying case